Odbudowa zębów

Odbudowa zębów

Jednym z rodzajów usług stomatologicznych proponowanych pacjentom przez nasz gabinet jest profesjonalna odbudowa zębów poprzez wykonywanie wysokiej jakości koron porcelanowych będących optymalnym zamiennikiem bardzo mocno zniszczonego uzębienia.

Ten specjalistyczny zabieg okazuje się niesamowicie pomocny w sytuacji, gdy brak możliwości rekonstrukcji zrębu zęba z zastosowaniem tworzywa kompozytowego. Korony porcelanowe realizowane są w naszym gabinecie przez doświadczonego i wykwalifikowanego protetyka oraz z wykorzystaniem najlepszych standardem materiałów. Korony cerkonowe nakłada się na dany ząb, co umożliwiają najnowocześniejsze technologie oraz solidne materiały dentystyczne. Kompleksowo wykonywany zabieg jest zupełnie niegroźny dla zdrowia pacjenta.

Uzupełnienia protetyczne stosowane w gabinecie posiadają atesty potwierdzające bezpieczeństwo ich użycia. Dzięki metodzie nakładania koron istnieje sposobność całkowitego przykrycia uszkodzonego uzębienia, a co za tym idzie znaczącego poprawienia jego wyglądu oraz kształtu. Odcień korony zostaje dostosowany w celach zachowania estetyki do naturalnego koloru zębów pacjenta.